Sinterklaas is ook dit jaar de Sportschool niet vergeten.

De Sint bracht een bezoek aan onze school en was weer zeer tevreden over de kinderen van de Sportschool. Het schijnt dat de kinderen van de Sportschool tot de braafste van heel België mogen gerekend worden. We zeggen alleen België want over het buitenland kregen we geen gegevens. Het was voor alle kinderen een hele geruststelling dat ook zwarte Piet erbij mocht zijn. Want de kinderen hadden gehoord dat er geruchten waren dat Piet misschien werkloos zou worden. Maar de Sint wou een krachtig signaal geven en nam meteen 3 Pieten mee. Waaronder Piet de baas,zeg maar de Opperpiet, Inpakpiet en Sloeberpiet. De Sint had voor elk kind een snoepzakje mee. Die zaten gewoon in de zak van zwarte Piet. (en niet in een curverbak zoals sommige moderne Pieten soms durven doen)
Heel erg bedankt, Sint en tot volgend jaar.

(Klik hier als je bovenstaande foto's niet kunt zien)

Ook de klasfoto’s mogen niet ontbreken


Dit bericht is geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink.